Türkiye Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Derneği İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen ve bu sene 19.’sunu gerçekleştirildiği EEG-EMG kursu 04-08 Mart 2024 tarihleri arasında İstanbul Dedeman Bostancı Hotel’de yapılmıştır. Kursumuz bu sene de nöroloji asistan ve uzmanlarının katıldığı doktor ve teknisyen kursu olmak üzere iki bölümde gerçekleştirilmiştir.

Doktor kursu EEG kısmına: 114 EMG kısmına : 93 olmak üzere toplam : 223 kişi, Teknisyen kursuna: EEG kısmına:19 EMG kısmına 8 olmak üzere 27 kişi katılmıştır. Bu sene doktor kursumuz 4 günden 5 güne çıkarılmış, çocuk EEG ve uyku kursu ile zenginleştirilmiştir. Ayrıca hem EEG hem de EMG bölümleri için cihaz başında pratik saatleri eklenmiştir.

Teknisyen kurslarımız birgün içinde hem teorik hem de pratik kurs olarak iki aşamada yapılmıştır.

Kursumuza her sene olduğu gibi bu sene de büyük özveri ile katkı sunan eğitmen hocalarımıza yönetim kurulu olarak çok teşekkür ederiz.

Ayrıca destek veren ticari kuruluşlara ve kursun düzenlenmesinde ekip olarak hizmet sunan Suflör Turizm ve başta Sürhay Ünal olmak üzere tüm çalışanlarına Yönetim Kurulu adına çok teşekkür ederiz.

Seneye katılımcılarımızın ve hocalarımızın geri bildirimleriyle gelişecek kursumuzda görüşmeyi dileriz.

 

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6